Serwis VW Cichy
ul. Poznańska 33, 62-081 Przeźmierowo


+48 61 816 38 78

przezmierowoserwis@ahc-grupa-cichy.pl


Umów wizytę →
Facebook Instagram
Formularz został wysłany

Umów się na wizytę

Wybierz markęWpisz markę i model swojego samochodu

Wybierz usługi

Wskaż kontrolkę która się zaświeciła

Dodatkowe informacje

Termin wykonania usługi

Preferowane godziny przyjazdu do serwisu

Preferowany termin kontaktu telefonicznego z Klientem w celu ustalenia terminu wizyty

Uzupełnij dane

Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie (62-081), ul. Skórzewska 8, jako administratora danych w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.)

* - pole wymagane

W przypadku podania przez Panią/Pana swoich danych osobowych, Administratorem Danych jest Auto Handel Centrum Krotoski-Cichy Sp.j. z siedzibą w Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej 8, KRS 0000101658, NIP 781-00-26-124. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia optymalizacji obsługi pojazdu użytkownika w serwisie. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla zapewnienia uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora Danych. Dane osobowe są zbierane od osób, których dane dotyczą. Dane będą udostępnione tym podmiotom (salonom) Grupy Krotoski-Cichy, które zostaną wskazane przez dostawcę danych.

Administrator Danych informuje o:
- prawie dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie przenoszenia danych;
- prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.